Odvykání kouření

Přestat kouřit je často téměř neřešitelný problém. Prostop Laserterapie Vám zde podává záchranou ruku a pomoc. S Prostop Laserterapií Vaše šance definitivně přestat s kouřením je veliká. Tato metoda je absolutně bez nežádoucích a odvykacích příznaků a navyšování Vašich tělesných proporcí.

Kdo je Prostop?

Prostop CZ s.r.o. je na českém trhu novinkou na léčení závislostí např. kouření. Tato podpůrná metoda je založena na bázi stimulace akupunkturních bodů laserem. Nejedná se tedy o léčbu. Prostop CZ s.r.o. má licenci holandské Prostop b.v.


Lasertherapie, která působí velice úspěšně na tamnějším trhu již od roku 1996 a má na dvacetsedm center v Nizozemí dále pak v zemích Beneluxu a Německu. Tuto metodu provádějí výhradně zkušení lékaři - teraupeuti proškoleni v Prostopu NL.  


Odvykání

Z vlastní zkušenosti víme, že přestat kouřit pouze z vlastní iniciativy je v praxi v malém procentu úspěšné.Pokud přestane někdo kouřit, receptory v mozku vyžadují tvrdě svou dávku nicotinu. S tímto faktem jdou ruku v ruce pocit neklidu, změny nálad, nespavost atd. Tyto nežádoucí odvykací příznaky mohou přetrvávat až několik týdnů. Velice často končí toto údobí tím, že ne-kuřák prohraje krátký boj a sáhne po nicotinu. Každý má stejný pocit uspokojení, zklamání a bezmoci.

Pomoc při odvykání kouření.

(Efektivita po 12. měsících)

    1.       PROSTOP LASEROVÁ METODA (32-40%)

    2.       Notriplyne (24%)

    3.       Tablety s obsahem nikotinu (20%)

    4.       Nikotinové žvýkačky (17%)

    5.       Jehlová akupunktura

    6.       Psychoterapeutická poradna (16%)

    7.       Nikotinové náplasti (13%)

    8.       Přestat sám bez pomoci (3%)  

 
Cena terapie

Přestat kouřit znamená pro Váš rozpočet značnou změnu. Stačí si spočítat, kolik
prokouříte za jeden měsíc a okamžitě uvidíte kdy se Vámi investovaná částka do terapie vrátí.


Laserterapie 3500,-Kč (50 minut)

Garanční ošetření: (jednorázové v 6 měsících) 0,00Kč(30 minut)

Extra ošetření (maximálně 1x za rok) 1250,-Kč (30 minut)

Navýšení ceny v sobotu 300,-Kč

Ceny jsou platné do 1.1.2010.

Změna cen je vyhrazena. Ceny jsou včetně D.P.H.  

Objednání

Volejte zdarma: 800 199 111

Jeden z našich kolegů s Vámi probere čas a místo Vaší terapie. Do pěti pracovních dnů dostanete od nás potvrzení Vaší objednávky, anamnézní dotazník a popis s mapkou Vašeho místa ošetření. Lze použít též Vaší internetové adresy k zaslání těchto nutných formalit.


Též máme k dispozici dárkové certifikáty k různým příležitostem, které lze objednat na dobírku na naší zelené lince a tak udělat radost svým nejbližším.

Objednání lze uskutečnit:

Po - Pá 8.00 - 16.00

Nežádoucí faktory pro laserterapii :

Ošetření lze provádět u všech pacientů, je bezbolestné a naprosto bezpečné. Nedoporučuje se však u těhotných žen a pacientů s psychiatrickou diagnosou jako např. maniodepresivita, schizofrenie atd.  

Chronologie

Kouření ti chutná, protože jsi závislý.

Vedle závislosti je kouření především návykovost. Kouření je u většiny kuřáků neodmyslitelná součást běžného života a tím i určitý rituál u momentů jako např. ráno po vstávání, po jídle, během důležitého hovoru atd. Učení u lidí spočívá v opakování a následném odměňování. Kouření ve své podstatě je též často opakovaná záležitost. Proto je víc než pochopitelné, že kuřáci kteří se rozhodli přestat kouřit v dané situaci snadno sáhnou po cigaretě.
Jedná se zde též o duševní závislost během kouření. Někteří kuřáci postrádají cigaretu ve většině jim známých situacích, někteří jen tu a tam. To se samozřejmě liší povahou člověka.

Jeden z podstatných faktorů je motivace. Zde je velice důležité své odhodlání přestat kouřit držet na nejvyšším možném stupni. V blízké době se dostaví moment, kdy nekouření Vám nebude činit nejmenší problém, neboť jste se již jako nekuřák narodil!


Terapii provádí:

CELOMED s.r.o.,  MUDr. Haltmar,  Masarykovo nám. 18,  Zábřeh na Moravě,  789 01

Novinky

Wi-Fi

10.10.2018

Nyní v čekárně našich ordinací v Zábřehu můžete také zdarma používat Wi-Fi

Facebook


Zajímavé odkazy

Shi atsu Pavel Dohnal

 

 

Akce

Nabízíme:
-komplexní vyšetření zdraví na diagnostickém přístroji Sensitiv Imago za 1.000 Kč!Na vyšetření si rezervujte asi 2 hod. Vašeho času. 

Kde nás najdete


Webing.cz - webhosting, webdesign Infotip.cz - informaèní a vyhledávací server
Copyright © 2012 - 2022 Celomed