SHIATSU

Shiatsu je japonská masážní technika,při které terapeut využívá akupresních drah tak,aby byl obnoven přirozený tok životní energie a nastolena energetická rovnováha v těle.Masáž navozuje pocit vnitřní vyrovnanosti,síly a energie.Pomáhá zmírnit,či ostranit potíže na psychické i fyzické úrovni.

Masáže můžeme využít jako prevenci nejrůznějších civilizačních onemocnění,urychlují rekonvalescenci,zmírňují některé vedlejší účinky léčebných procedur,jsou prevencí  bolestí zad,křečových žil,pomáhají při stresu a únavě,dýchcích potížích.....

Kontraindikace-těhotenství,akutní stavy páteře,ihned po operaci a po úrazech,při infekčních chorobách,při psychických problémech.....

Terapii provádí p. Dohnal v prostorách Klubu Energy Šumperk (Hlavní třída 13),
tel. :774 236 191

Pavel Dohnal , diplomovaný shi atsu praktik.,

Studium Elija shi atsu schule Olomouc a Darja shi atsu school Praha 2009 - 2013. Shi atsu je starodávná akupresurní ošetrovací technika původem z Japonska . Byli jimi ošetřováni císařové a jejich rodiny. Pomocí tlaku prsty,dlaní , lokty či koleny je harmonizována životní energie , která proudí energetickými drahami od orgánu k orgánu v tělech lidí či zvířat dle orgánových hodin . Vlivem vnitřních nebo vnějších příčin vznikají v drahách bloky energie , které dříve či později ovlivňují orgány na energetické rovině. Pokud není blok odstraněn, vznikají poruchy v činnosti orgánu a tím pádem nemoc. Prvotní příčinou všech disharmonií je psychika, dále špatný životní styl, přepracování, nedobré stravovací návyky, potlačené a nesdílene emoce a vnější patogeny. Tyto nerovnováhy ovlivňují stav těla a činnost orgánů. Abychom rozpoznali , který orgán má nadbytek a který nedostatek energie, je prováděna diagnostika pohledem, pohmatem na břichu či zádech a diagnostika jazyka či pulsu. Pak může začít samotné ošetření. Protažením těla pasivním strečinkem či shi atsu se šátkem, hara ( břišní ) techniky a aktivace drah a na nich ležících akupunkturních bodů. Ošetření se provádí v oblečení. Nejlepší jsou volné pohodlné dlouhé kalhoty, triko a na nohách ponožky. Během ošetření kombinuji i jiné techniky např. reflexní terapii nebo bioenergetiku. Ošetření trvá zhruba 90 minut dle stavu klienta. Podávám i doporučení ohledně stravy a zdravého životního stylu. Metoda je vhodná pro děti,studenty dospělé jedince, babičky a dědečky, těhotné ženy od 4. měsíce. Přeji všem příjemný zážitek, pevné zdraví a dostatek lásky. Dávám Vam dar od srdce k srdci. Cena 700kc; děti, studenti, senioři a členové Energy mají slevu.


Novinky

Wi-Fi

10.10.2018

Nyní v čekárně našich ordinací v Zábřehu můžete také zdarma používat Wi-Fi

Facebook


Zajímavé odkazy

Shi atsu Pavel Dohnal

 

 

Akce

Nabízíme:
-komplexní vyšetření zdraví na diagnostickém přístroji Sensitiv Imago za 1.000 Kč!Na vyšetření si rezervujte asi 2 hod. Vašeho času. 

Kde nás najdete


Webing.cz - webhosting, webdesign Infotip.cz - informaèní a vyhledávací server
Copyright © 2012 - 2022 Celomed